Naprawa komputerów stacjonarnych i laptopów

Jako nieliczni nie pobieramy opłat za diagnozę problemu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z całkowitym zaangażowaniem. Nie płacisz za ilość spędzonych godzin przy naprawie sprzętu tylko za efekt końcowy. Proces naprawy jest zależy od poziomu skomplikowania problemu.

Wiemy doskonale że Twój sprzęt nie może leżeć w serwisie dwa tygodnie dlatego staramy się dopasować czas odpowiednio dzieląc zadania tak aby wszystko wykonane było na czas.

- Jak zapobiec uszkodzeniom laptopów i komputerów

W internecie krąży wiele historii, jak np. sposób regeneracji baterii, przy pomocy zamrażalnika. Oczywiście jest to fałsz, ponieważ niska temperatura nie pomoże nam zregenerować jej ogniw. Należy pamiętać aby po zakupie rozładować baterię do wartości ok 3% kilka razy i naładować ją do pełna aby była prawidłowo sformatowana. Nie należy się obawiać przeładowania, ponieważ każda nowoczesna bateria, posiada w sobie elektroniczny układ, który odcina dopływ prądu do niej w momencie pełnego naładowania.

W kwestii czyszczenia matrycy najlepsza jest mikrofibra i odpowiedni płyn w spray-u do czyszczenia ekranów lcd, nie używamy płynów do szyb, czy innych preparatów, ponieważ możemy nieodwracalnie uszkodzić ekran.

Komputery przenośne, laptopy, używamy w sposób prawidłowy. Użytkowanie na kocu, kołdrze lub innym miejscu, które utrudnia dostęp zimnego powietrza do zespołu chłodzącego, może skutkować poważnymi awariami. Wloty powietrza umiejscowione są w różnych miejscach należy więc pamiętać aby były odkryte.

WordPress Lightbox Plugin