Sieci komputerowe

Bezpieczna i stabilnie działająca sieć to podstawa funkcjonowania firmy. Korzystając z sieci LAN, bądź WiFi jesteśmy narażeni na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Integruje ona działanie poszczególnych systemów z siecią globalną, dlatego warto zadbać o profesjonalne zaprojektowanie oraz jej obsługę.

Ofertę swą kierujemy dla firm prywatnych, placówek oświatowych (szkoły oraz przedszkola) jak i użytkowników domowych. Korzystając z szerokiej wiedzy oraz najnowszych rozwiązań technologiczno-sprzętowych, możesz być pewnym swojej przyszłości.

Projektowanie

Projektujemy sieci komputerowe zgodnie z Twoimi potrzebami. Oferujemy możliwość wstępnego kosztorysu danego projektu oraz montaż i sprzedaż urządzeń sieciowych w konkurencyjnych cenach.

Serwery

W firmie ważnym aspektem jest wspólny i łatwy dostęp do zasobów sieciowych dla każdego pracownika. Płynna wymiana danych pozwala na sprawniejszą pracę oraz uniknięcie problematycznych sposobów przenoszenia danych narażających na niebezpieczeństwo.

Tworzymy oraz konfigurujemy serwery WWW, serwery pocztowe, serwery plików.

Konfiguracja urządzeń

Konfiguracja urządzeń sieciowych stwarza użytkownikom wiele problemów. Decydując się na taki krok samodzielnie, musimy być świadomi, które elementy należy ze sobą dopasować, dlatego warto powierzyć to zadanie nam. Korzystamy tylko z najlepszych urządzeń takich marek jak: TP-Link, D-Link, Netgear, MikroTik, Ubiquiti

Konfiguracja drukarek

Konfiguracja drukarek/kserokopiarek

WordPress Lightbox Plugin